Ivana Gavelková

tel: 721 439 613

email: IGavelkova@ritzy.cz

 

Facebook

Mgr. Jitka Litschmannová

tel: 602 734 273

email: JitkaL@ritzy.cz

 

osobní web - reference

Facebook

Designerky

Budeme velmi potěšeny, pokud se rozhodnete pro vytvoření svého budoucího bytového interiéru, či rekonstrukci toho nynějšího za využítí našich služeb. Co o naší práci napsali novináři si můžete prohlédnout zde a ukázku několika z našich realizovaných prací najdete v referencích: reference bytové designerky.
Bytový designer Brno
 

Dovolte prosím malou obhajobu toho, proč byste si měli vybrat právě nás:

 
  • Rády bychom využili výsledků své dosavadní práce pro to, abychom Vás přesvědčili, že množství našich nápadů se skutečně realizovalo, a denně je využívají lidé po celé České Republice, na Slovensku a v Rakousku. (viz REALIZOVANÉ PROJEKTY)
 
  • Nabízíme Vám nejen samotný ideový návrh, ale také mravenčí práci na jeho převedení do reality (zaměření, zadání do výroby, nákupy, montáž nábytku, výmalba, instalace).
 
  • Zajistíme pro Vás kompletní rozpočet pro realizaci "na klíč", kde budete vidět cenu všech jednotlivých vybraných položek.
 
  • Dlouhodobě nadšeně spolupracujeme s rodinnou stolárnou Ritzy - interiéry, kuchyně v Oslavanech u Brna,  kde pro své klienty získáváme nejen kvalitní nábytek, ale i seriózní přístup a řešení všech atypů bez problémů.
 
  • Rádi Vám pomůžeme vyřešit nejen uspořádání "aby vše fungovalo", ale i úložné prostory a v neposlední řadě barevnost a atmosféru v interiéru. Poradíme Vám s výběrem doplňků, textílií, podlahovin a pod.
 
  • Ochotně s Vámi obejdeme obchody, pokud si budete chtít vybrat vlastní doplňky, koberce a poradíme Vám, co se bude hodit do připravovaného interiéru.
 
  • Přijedeme až na místo, kde má být interiér zařízen a v čase, který Vám bude vyhovovat (přivezeme s sebou vzorníky a při dalších schůzkách i návrhy a 3D projekt).
 
  • Automaticky Vám v ceně projektu připravíme nejen půdorys a pohledy na stěny, ale také 3D vizualizace.
 
  • S úsměvem pro Vás připravíme také další varianty návrhu, pokud Vám první ideje nebudou vyhovovat.

A to nejlepší nakonec! 

Pokud se Vám první návrhy (bez 3D vizualizace) nebudou líbit a nepřesvědčíme Vás, že jsem pro Vás dobrá volba ... poprosíme Vás pouze o úhradu svých cestovních nákladů a práci designera nemusíte hradit!